První týden Mini příměstského tábora je za námi

  • 0 comments
Jablíčko,centrum pro rodinu

Máme za sebou první termín mini příměstského tábora. Děti si tábor užily, navštívily spousty nových míst, tvořily, tančily a dováděly :-). Co vše jsme s nimi podnikali se podívejte níže:

Pondělí

Máme za sebou první den mini příměstského tábora v Jablíčku:) Děti měly dnes seznamovací den, vyrobily si deštníčky, zahrály hry v parku a nakonec si zaskákaly i na trampolíně. S chutí snědly oběd a při pohádce odpočívaly.

Úterý

Druhý den mini příměstského tábora v Jablíčku. Děti si vymalovaly hrníčky, naučily se pár tanečních kroků. A naučily se základní pravidla silničního provozu na dopravním hřišti.

Středa

Máme za sebou třetí den, mini příměstského tábora. Byl to den ve znamení výletu. Vyrazili jsme s dětmi autobusem na rozhlednu Kopanina. Kde nás čekalo hodně schodů i žebřík, abychom mohli kouknout do kraje. Našli jsme i poklad který tam schoval hodný skřítek. To se pak po obědě dětem spinkalo krásně :-).

Čtvrtek

Čekalo nás tvoření, s dětmi jsme navlékli náramek a vytvořili korunku pro princeznu a prince, poté jsme se šli vyřádit do Tyršova parku, před kterým jsme se posilnili zmrzlinou :-). Po spaní jsme potom malovali vodovkama na sádrové odlitky, ve tvaru kočičky, žraloka či banánu. Děti si toho s sebou v tento den odnesly opravdu hodně :-).

Pátek

Poslední den mini příměstského tábora. Tedy turnusu jsme s dětmi strávili na sluneční louce u Jabloneckého bazénu. Děti si pořádně užily vodní hrátky. Byl to týden plný her a zábavy.

 

Fotky z mini příměstského tábora najdete zde.

Share Social