Program na září 2016

  • 0 comments
JABLÍČKO – CENTRUM PRO RODINU, z.s.

1.9. – 16. 9. /každý všední den/ 9.00 – 16.00 hod.

ZÁPIS DO KROUŽKŮ

Zápis do nových či stávajících kroužků přímo v Jablíčku.


 

1.9. – 30. 9. /každý všední den/ 9.00 – 12.00 hod.

HRAVÉ DOPOLEDNE 

Hravé dopoledne v krásné a prostorné herně s programem pro nejmenší. Určeno pro děti

od 3. měsíců s doprovodem (rodiče, prarodiče, tety….).


 

5.9. – 9. 9. /týden/ čas dle jednotlivých kroužků

UKÁZKOVÉ HODINY ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ ZDARMA

Přijďte si vybrat ten pravý kroužek pro vás. Nabízíme stávající i nové kroužky, pěvecké, výtvarné, rytmické, taneční i sportovní, pro všechny věkové skupiny, děti i dospělé. Návštěvníky varujeme předem! Kroužky vás budou bavit :).


 

9.9. /pátek/ 17.00 – 19.00 hod.

NÁSTUP DO MŠ, ZŠ – NASTAVTE HNED NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ TEN SPRÁVNÝ REŽIM

Už je to tu zas… Začíná nám škola a školka a s tím spojené povinnosti. Jak to všechno zvládnout a nezbláznit se z toho? Přijďte na tuto přednášku a získejte návod, jak správně naplánovat režim dětí, aby s úsměvem vstávaly i šly spát.


 

 15.9. /čtvrtek/ 10.00 – 11.30 hod.

FACEBOOK – JAK NA PREZENTACE SVÉ STRÁNKY

Tvoříte či podnikáte při dětech a zkoušíte nabízet své výrobky či služby pomocí facebooku? Přijďte si popovídat s odborníkem o tom, jak se prezentovat efektivně. Vhodné i pro ty, kteří se teprve chystají začínat.


 

 20.9. /úterý/ 16.00 – 18.30 hod.

KURZ NOŠENÍ DĚTÍ V ŠÁTKU

Přijďte se dozvědět více o tom, proč je nošení pro děti prospěšné a naučit se základní úvaz na břicho. Určeno pro těhotné ženy a maminky malých miminek. Cena kurzu 300 Kč. Kurz povede lektorka nošení a laktační poradkyně Iva Klímová. Přihlášky a více informací na klim.ivca@seznam.cz.


 

22.9. /čtvrtek/ 8.00 – 13.00 hod.

EKO-DEN

Zábavně-vzdělávací akce pro ZŠ a MŠ, kde se děti učí třídit odpad, recyklovat ho, zjišťují, proč je to vlastně dobré. Dále poznávají různé druhy recyklátů a učí se komposovat. Akce probíhá v parku volnočasových aktivit Čelakovského.

 


 

23.9. /pátek/ 17.00 – 19.00 hod.

KLUB ZDRAVÍ – KVALITNÍ BÍLKOVINY

Přednáška s diskuzí o tom, proč jsou bílkoviny důležité, kde je najdeme a které jsou kvalitní, rozdíly mezi rostlinnou a živočišnou bílkovinou + malá ochutnávka.


 

29.9. /čtvrtek/ od 10 hod.

MEDITACE – NUTNOST PRO MODERNÍHO ČLOVĚKA

V dnešní chaotické a uspěchané době je velmi důležité si udržet zklidněnou mysl. K tomu nejlépe napomáhají různé meditace, které mysl zklidní. Na rozdíl od antidepresiv, která mysl utlumí. Deeksha, kterou nám na této přednášce přiblíží Lucie Grusová, léčí tělo uzdravením mysli.

 

Share Social