Program na květen 2016

  • 0 comments
JABLÍČKO – CENTRUM PRO RODINU, z.s.

2. 5. /pondělí/ od 10:00 hod

CVIČENÍ S BÁROU

Z České Lípy za námi přijede Bára Merenusová, maminka dvou chlapečků, která se cvičení s dětmi plně věnuje již 4 roky. Je proškolená v pohybové výchově s kojenci, batolaty, těhotnými i čerstvými maminkami. Učí děti i dospělé, že pohyb je přirozený. V Jablíčku předvede lekci pro batolata, děti 1-3 let. Pestré i zábavné cvičení trvá cca 45min.


5. 5. / čtvrtek/ od 10:00 hod

JAK ŽENY VNÍMAJÍ KRÁSU

Každá žena je jedinečná a krásná. Ale kolik z nás je schopno to o sobě říct? Beseda připravená pro ženy ke Dni Matek J. Čeká vás příjemné posezení s hlídáním dětí, občerstvením a malým dárkem. www.jsmekrasne.cz


6. 5. /pátek/ 16:00 – 18:00 hod

KLUB DĚTÍ S ADHD

Pravidelný klub, který probíhá první pátek v měsíci. Klub rodičů, kteří mají děti s ADHD nebo s podezřením na hyperaktivitu. Zatím, co si děti hrají, rodiče se sdílejí a vyměňují si své poznatky, postřehy a vychytávky při výchově.


10. 5. /úterý/ 10:00 – 12:00 hod

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA *

Máte problémy a nevíte si rady? Do poradny se vám nechce jít? Přijďte se poradit k nám. Individuální poradenství zdarma.


12. 5. a 26. 5. /čtvrtek/ od 15:00 hod

DÍLNIČKY S KÁŤOU PRO MALÉ I VELKÉ

Začátek pravidelných dílniček viz webové stránky, kde je každá hodina jiná a z každé si nějaký výrobek odnesete. Věková kategorie 2 – 99 let, mladší děti s doprovodem. Začínáme zdobením textilu. Pro bližší informace kontaktujte Káťu, telefon 605 733 540.


13. 5. /pátek/ 16:00 – 19:00 hod

OSLAVA DNE RODIN – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme malé i velké na návštěvu do Jablíčka, k dispozici budou stolní hry a otevřená herna. Zájemci mohou diskutovat o potřebách Jabloneckých rodin s Ing. Janou Hamplovou, manažerkou skupiny pro rodinu děti a mládež, komunitního plánování Jablonce n/N.


15. 5. /neděle/ od 10:00 hod

DEN OFFLINE S JABLÍČKEM *

Je to neuvěřitelné, ale ještě před dvaceti lety jsme uměli přežít bez mobilních telefonů, internetu a počítačů. Zkuste to s námi i dnes. Den bez počítačů, mobilů a jiné elektroniky. V rámci Dne rodiny jsme pro vás přichystali výlet na chatu Proseč, kde se můžete zbavit starých a nepoužívaných telefonů, za které můžete vyhrát zajímavé ceny. Více info na webu.


17. 5. /úterý/ 10:00 – 12:00 hod

VZTAHOVÝ PORADCE V JABLÍČKU *

Máte problémy a nevíte si rady? Do poradny se vám nechce jít? Přijďte se poradit k nám. Individuální poradenství zdarma.


19. 5. /čtvrtek/ od 10:00 hod

FACEBOOK A SOUKROMÍ

Besedu v rámci hravého dopoledne o rizicích sdílení se na facebooku a dalších nástrahách na sociálních sítích, povede Lenka Pileková, webmaster a specialistka přes marketing.


19. 5. /čtvrtek/ 15:00 – 18:00 hod

KLUB DVOJČAT A VÍCERČAT

Další setkání rodičů, kteří měli to štěstí a dostali miminko rovnou 2x. Zatím, co si děti hrají, rodiče si vyměňují své starosti, radosti, postřehy i vychytávky při výchově. Tentokrát nás přijde navštívit televize Barrandov.


26. 5. /čtvrtek/ od 10:00 hod

ÚVOD DO ÁJURVÉDY s MUDr. Janem Adamcem

Ájurvéda je 5000 let stará medicína těla a mysli skládající se z unikátního systému výživy, bylinné terapie, relaxace, jógy, meditace, různých procedur včetně masáží, detoxikace a regenerace organizmu, aromaterapie a terapie barvami. Cílem Ájurvédy je nalézt u každého jedince rovnováhu-harmonii v oblasti fyzické, duševní a duchovní. Zveme vás na přednášku praktického lékaře MUDr. Jana Adamce.


27. 5. /pátek/ 17:00 – 19:00 hod

KLUB ZDRAVÍ – JAK PŘEŽÍT ZMRZLINOVOU SEZÓNU?

Přijměte pozvání do klubu zdraví, kde se dozvíme, jak se v létě osvěžovat, proč není vhodná zmrzlina, jaké jsou nejčastější chyby letního stravování a jak zvládnout pitný režim. Lucka pro nás připraví jako vždy malou ochutnávku osvěžujících domácích nápojů i zmrzlinu.


Program ke stažení zde.

Jedná se pouze o jednorázové akce. 

 * na akce označené hvězdičkou je nutné se hlásit předem.

Share Social