Program na březen 2016

  • 0 comments
JABLÍČKO – CENTRUM PRO RODINU, z.s.

1. 3. /úterý/ od 16:30 hod           seminář „návrat do práce“

ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS PO RODIČOVSKÉ MŮŽE BÝT ATRAKTIVNÍ *

Společně vytvoříme návod na tvorbu Vašeho životopisu a motivačního dopisu, vyzdvihneme nejrůznější zdánlivě nepracovní dovednosti, které rodič během své „dovolené“ získá. Vytipujeme pro každého vhodná pracovní místa.


 

 

3. 3. /čtvrtek/ od 10 hod

POHLEĎ SVÉMU STRACHU DO TVÁŘE, ANEB BOJÍTE SE O SVÉ DĚTI?

Kdy je to náš pomocník a kdy je zlý pán? Beseda o tom, jestli se dá zbavit strachu, jakým způsobem na tom pracovat, co strach způsobuje.


 

 

4. 3. /pátek/ od 18.00 hod

ŽENSKÉ KRUHY *

Kdysi si ženy byly vědomé toho, jak důležitý je ženský kruh – objevování ženství, seberealizace, zdravého sebe-vědomí. Během času jsme zapomněly na ženský kruh, který nám může dodat jakousi zvláštní výživu, kterou tak často hledáme jinde.


 

8. 3. /úterý/ od 16:30 hod           seminář „Návrat do práce“

INZERÁTY A PŘÍPRAVA NA POHOVOR *

Váš životopis má 20 vteřin pozornosti personalisty, aby Vám zajistil pozvání na pohovor. Naučíte se rozumět inzerátům, vyhledávat takové, které odpovídají vašim znalostem, a ukážeme si, jak byste měli na takové inzeráty odpovídat.


 

9. 3 a 29. 3. od 10 hod

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA A VZTAHOVÝ PORADCE V JABLÍČKU *

Máte problémy a nevíte si rady? Do poradny se vám nechce jít? Přijďte se poradit k nám. Individuální poradenství zdarma.


 

10. 3. /čtvrtek/ od 10 hod

NETRADIČNÍ VELIKONOČNÍ PEČENÍ *

Přijďte se inspirovat a naučit, jak jednoduše potěšit své blízké rozpustilými jarními cupcaky. Jarní workshop plný velikonoční zábavy a sladkých překvapení je tu J. Těšíme se na Vás!


 

10. 3. a 24. 3. /čtvrtek/ od 15 hod

DÍLNIČKY S KÁŤOU PRO MALÉ I VELKÉ

Začátek pravidelných dílniček viz letáček, kde je každá hodina jiná a z každé si nějaký výrobek odnesete. Věková kategorie 2 -99 let, mladší děti s doprovodem. Začínáme zdobením textilu. Pro bližší informace kontaktujte Káťu, telefon 605 733 540.


 

 

10. 3. /čtvrtek/ 16 – 19 hodin

POROD, KOJENÍ A ŠESTINEDĚLÍ

Povídání s laktační poradkyní Ivou Klímovou a dulou Veronikou Udeaja – vše o porodu, kojení a prvních chvílích s miminkem.


 

 

11. 3. /pátek/ od 17 hod

VNITŘNÍ MOTIVACE  

Co je vnitřní motivace a jak ji můžeme posilovat nebo ohrožovat? Zveme vás na besedu, kde se společně zamyslíme nad tím, jak s motivací naší i našich dětí co nejlépe pracovat.


 

 

14. 3. /pondělí/ od 14.00 hod

KURZ NOŠENÍ DĚTÍ V ŠÁTKU

Přijďte se dozvědět více o tom, proč je nošení pro děti prospěšné a naučit se základní úvaz na břicho. Určeno pro těhotné ženy a maminky malých miminek.


 

 

15. 3. /úterý/ od 16:30 hod           seminář „Návrat do práce“

NA CO VŠECHNO SE MĚ MŮŽOU PTÁT NA POHOVORU? *

Podělíme se o zkušenosti z výběrových řízení, z pohovorů a řekneme si, jak obvykle pohovor probíhá. Ukážeme si, jak se na pohovor co nejlépe připravit, jak se co nejlépe „prodat“. Dozvíte se také o jiných formách výběru zaměstnanců.


 

 

17. 3. /čtvrtek/ od 10 hod

TĚŠÍME SE NA ŠKOLKU                                                          

Co by mělo dítě zvládat při nástupu do MŠ? Jak to vypadá tento rok s naplněním školek? Za jakých podmínek bude vaše dítě přijato? Co      s sebou vzít na zápis? Toto a spousty dalších informací se dozvíte od vedoucí odd. školství – Mgr. Zdeňky Květové.


 

 

22. 3. /úterý/ od 16:30 hod           seminář „Návrat do práce“

PODNIKÁNÍ…ANO ČI NE? *

Máte dobrý nápad a chtěla byste začít podnikat? Přijďte diskutovat o výhodách i nevýhodách podnikání během rodičovské.


 

 

24. 3. /čtvrtek/ od 10 hod

VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

Zábavné odpoledne pro děti od 1,5 – 6 let. Čeká Vás dopoledne plné tancování, zpívání, tvoření a zábavy. Navštívit nás přijde opravdový velikonoční zajíček!


 

 

A něco navíc… 23. – 25. 3. VELIKONOČNÍ TRHY

Výtvarné dílničky a malování na obličej od Jablíčka na Velikonočních trzích v Jablonci nad Nisou, které se pravidelně konají na Škaredou středu, Zelený čtvrtek a Velký pátek.


 

   * na takto označené akce je nutné se hlásit předem.

 

Share Social