Poradenství

Centrum Jablíčko pro Vás má komplexní nabídku poradenství od profesionálů a zdarma. 

Nabízíme vztahové poradenství, sociální, právní i logopedické poradenství, psychologa, výživovou a laktační poradkyni přímo v centru pro rodinu Jablíčko. Následné nasměrování na příslušné úřady, kde můžete své problémy řešit.

psycholožka a vztahový poradce, možnosti konzultací najdete v aktuálním měsíčním programu.

sociální a právní poradenství – po telefonické domluvě

laktační poradna a služby „duly„, více najdete tady.

Dále nabízíme i celou řadu přednášek na různorodá témata – finance, zdraví, psychologie, výchova dětí, péče o tělo a další. Většina přednášek je zdarma či za symbolický poplatek. Aktuální nabídku najdete v měsíčním programu.

 

Jablíčko,centrum pro rodinu

Psycholožka – Individuální poradenství zdarma. Mgr. Lucie Šmahelová vám pomůže hledat cestu, která Vaši duši prospěje nejlépe. Postupně s vámi nalezne úlevu i radost ze života a osobního růstu. Aktuální návštěvy najdete v měsíčním programu.

 

 

 

Vztahový poradce – Individuální poradenství zdarma. Máte problémy ve vztazích s partnery, dětmi, v rodině či v práci? Nachází se Váš vztah v krizi a nevíte jak z toho ven? Jste nespokojení se svým životem? Přijďte se poradit  s Pavlem Kalpakcisem,  psychologem a speciálním pedagogem. Aktuální návštěvy najdete v měsíčním programu.

Sociální a právní poradenství – Konzultace pro rodiny s dětmi se sociálními pracovnicemi. Řešení výchovy a péče o dítě, stanovení výživného, pomoc orientovat se při podávání žádostech o dávky, poradenství o náhradní rodinné péči a případné doporučení další odborné pomoci či služeb, pomoc při rozvodovém řízení. Nutná telefonická domluva.

 

Po předchozí domluvě lze během konzultací zajistit hlídání dětí. Mlčenlivost a případná anonymita zaručena.