Poradenství

Centrum Jablíčko pro Vás má komplexní nabídku poradenství od profesionálů a zdarma. 

Nabízíme vztahové poradenství, sociální, právní i logopedické poradenství, psychologa, výživovou a laktační poradkyni přímo v centru pro rodinu Jablíčko. Následné nasměrování na příslušné úřady, kde můžete své problémy řešit.

psycholožka a vztahový poradce

– fyzioterapeutka

– preventivní programy Rodiny offline

možnosti konzultací s psycholožkou i fyzioterapeutkou jsou na objednání a najdete je v aktuálním měsíčním programu.

preventivní programy Rodiny offline se konají každé pondělí od 9.00 – 12.00

sociální a právní poradenství – po telefonické domluvě

laktační poradna a služby „duly„, .

Dále nabízíme i celou řadu přednášek na různorodá témata – finance, zdraví, psychologie, výchova dětí, péče o tělo a další. Většina přednášek je zdarma či za symbolický poplatek. Aktuální nabídku najdete v měsíčním programu.

Po předchozí domluvě lze během konzultací (psycholog, vztahový poradce, sociální a právní poradenství) zajistit hlídání dětí. Mlčenlivost a případná anonymita zaručena.

fax-1889025_640

Psycholog

Individuální poradenství zdarma. Mgr. Lucie Šmahelová vám pomůže hledat cestu, která Vaši duši prospěje nejlépe. Postupně s vámi nalezne úlevu i radost ze života a osobního růstu. Aktuální návštěvy najdete v měsíčním programu.

fax-1889047_640

Vztahový poradce

Individuální poradenství zdarma. Máte problémy ve vztazích s partnery, dětmi, v rodině či v práci? Nachází se Váš vztah v krizi a nevíte jak z toho ven? Jste nespokojení se svým životem? Přijďte se poradit  s  psycholožkou Mgr. Lucií Šmahelovou. Aktuální návštěvy najdete v měsíčním programu.

horizontal-2071302_640

Sociální a právní poradenství

Konzultace pro rodiny s dětmi se sociálními pracovnicemi. Řešení výchovy a péče o dítě, stanovení výživného, pomoc orientovat se při podávání žádostech o dávky, poradenství o náhradní rodinné péči a případné doporučení další odborné pomoci či služeb, pomoc při rozvodovém řízení. Nutná telefonická domluva.

strava

Klub zdraví

Stravování je základní složkou našeho života a můžeme jím silně ovlivnit kvalitu našeho života. Poradenství v oblasti stravování a zdravého životního stylu v rámci setkání Klubu zdraví. V Jablíčku také pořádáme různé přednášky z oblasti specifičtější problematiky – celiakie, potravinové alergie a další, na které si zveme specialisty z daných oborů. Aktuální program Klubu zdraví a přednášek najdete v měsíčním programu.

mimi

Laktační poradenství

Kojení je vrozené, instinktivní chování. Setkávání těhotných a kojících maminek, v příjemném prostředí Jablíčka, s laktační poradkyní Eleonorou Kočí. Přijďte se na kojení připravit a získat cenné informace od odborníka. podělte se o své starosti a zkušenosti ohledně kojení s ostatními maminkami. Na Vaše dotazy bude ráda odpovídat Eleonora Kočí, e-mail: eleonora.koci@seznam.cz, nebo na tel.: 777 102 614

sleep-1027884_640

Dula

Dula Renata Loudováprůvodkyně těhotenstvím, porodem a mateřstvím. Nabízí podporu a konzultace pro těhotné ženy a jejich rodiny, doprovázení a podporu při porodu a péči a sdílení v období po porodu a v celém mateřství. Je také laktační poradkyně. Renata vám ráda pomůže prožít období raného mateřství co nejspokojeněji. Kontakt: 775 987 291,  loudova.renata@gmail.com, www.dularenata.cz