Poděkování sponzorům

  • 0 comments

Jablíčko slavilo kulatiny. Neobešlo by se to bez lidí, kteří podpořili nejen oslavy 10. výročí založení Jablíčka, ale tím i naše centrum pro rodinu jako takové.  Za záštitu celých oslav a finanční příspěvek na jejich realizaci patří naše velké poděkování panu PAVLU  SVOBODOVI – náměstkovi primátora.

S propagací pomohla firma TISK LOSMAN. Pokud jste v týdnu před oslavami potkali ve městě maskota Jablíčka, tak předávaná omalovánková pozvánka  pochází právě z jejich dílny.

Na správné oslavě nemůže chybět dort. I Jablíčko ten svůj dostaloCUKRÁRNY PIRÁT od paní PAVLY KOŘENSKÉ. Dortové Jablíčko potěšilo oko i chuťové pohárky a přispělo k úžasné atmosféře při posezení a ohlédnutí za minulostí Jablíčka se současnými i minulými členy centra. Jelikož k oslavám patří i květiny, které jistě potěší každou ženu, naše členky si domů přinesly  karafiát z KVĚTINY FLORIÁNKA.  Aby účastníky netrápila žízeň, se postaraly mošty z firmy MOŠTOVNA LAŽANY.  Na oslavě centra s naším názvem samozřejmě nemohla chybět opravdová jablíčka. Krásná na pohled a skvěle chutnající nám dodalo ZAHRADNICKÉ CENTRUM SLANÝ – BLAHOTICE.

Jsme hrdé na šikovné maminky, které prezentací a zapůjčením svých výrobků ozdobily interiér Jablíčka.  Jedná se o ALSINE DESIGN, MOUCHA STYL, TER.NO a IWET + MAMKA.

Oslavy jsme zakončili v pondělí setkáním s významnými lidmi v historii i současnosti Jablíčka a médii. KAVÁRNĚ FLORIÁNKA vděčíme za půjčení nádobí a přípravu pohoštění.  O slavnostní přípitek a předcházející show se postaral ING. PETR KREJČÍK, someliér z DOMU VÍNA VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO.  Program zpestřily svým milým vystoupením děti. HANIČKA a LUCINKA zahrály na flétny a JULINKA s ANIČKOU zazpívaly a zatancovaly. Krásnou tečkou za oslavami bylo vystoupení gospelového souboru GOSPEL GENERATION, děkujeme CENTRU GENERACE i za jejich nedělní dílničku.

Všem výše jmenovaným moc děkujeme a věříme, že nám snad zachovají svou přízeň i v dalších letech.

Na závěr bychom také chtěli poděkovat i všem členům a dobrovolníkům Jablíčka, kteří se na oslavách podíleli.

dum_vinalossmanlazany cgj-logo

 

logo                    gg  kvetiny_florianka  florianka_kav

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share Social