Provoz centra

Otevírací doba:

Každý všední den od 9 do 12 hodin probíhá hravé dopoledne pro nejmenší. Odpoledne je pak otevírací doba závislá na stálém a měsíčním programu. Probíhají různé kroužky pro děti i dospělé, besedy, přednášky, projekty, scházení se různých skupin (podpůrná kojící skupina, klub dvojčat, klub pěstounů), tvořivé dílny a herny.

Ceník:

Hravé dopoledne/odpoledne Vstupné Permanentka 1/2 rok

Permanentka  rok

Dospělí za osobu 50 Kč 1000 Kč 1800 Kč
Děti ZDARMA
Hlídání dětí Každá započatá hodina 1 hodina pro vyřizování na úřadech
1 dítě 70 Kč ZDARMA

Další ceníky:

Vybavení centra:

V první místnosti je posezení pro dospěláky i děti. Pro malé tu najdete omalovánky a papíry s pastelkami, různé skládačky.

Na první místnost navazuje plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, která je plně k dispozici dospělým návštěvníkům. Vstup do kuchyňky je vybaven zábranou, aby se tam nedostaly děti. Rodiče si zde mohou ohřát mléko, připravit svačinu a oběd pro své děti, nebo si uvařit kávu či čaj.

V druhé místnosti je herna – malý ráj pro děti :-). Najdete zde spousty hraček, plyšáků, odrážedel, kočárků i autíček. Je tu dětská kuchyňka, malá i velká skluzavka, bazének s kuličkami.

Jsme plně vybaveni i pro úplně nejmenší návštěvníky. Najdete zde přebalovací pult, postýlku či polohovací lehátko.

V Jablíčku najdete i sociální zařízení speciálně upravené pro děti – malé záchodky i umyvadlo, nočníky.

free_wifiV  rodinném centru Jablíčko pro Vás máme WIFI připojení ZDARMA :-). Heslo dostanete na vyžádání u služby dne.

Provozní řád aneb co je dobré vědět, než přijdete

Milí návštěvníci!

Rádi vás uvítáme v Jablíčku – centru pro rodinu, které nabízí rodinám s malými dětmi smysluplné využití volného času. Nabízíme možnost užitečně a příjemně trávit čas, navázat nová přátelství, získávat nové zkušenosti a pohledy na výchovu, nové nápady a inspiraci. Děti – pod dohledem – získávají první zkušenosti před vstupem do školky, případně školy, navazují nové kontakty, zvykají si na dětský kolektiv. V naší nabídce najdete vzdělávací, zábavné, tvořivé i pohybové aktivity pro děti i dospělé. Veškerých aktivit, jednorázových akcí i odborných besed se můžete zúčastnit sami nebo se svými přáteli, známými či rodinnými příslušníky.

 • Můžete využít prostorné herny pro vaše děti se spoustou hraček.
 • Do centra můžete přijít kdykoliv při volné herně, není potřeba se objednávat.
 • Součástí centra je šatna, kde můžete nechat i kočárek.
 • Prosíme vás o ohleduplnost k ostatním dětem, proto navštěvujte centrum, pokud jste vy i vaše děti zdraví.
 • Po celou dobu pobytu v rodinném centru zodpovídáte za své dítě.
 • Za své osobní věci si zodpovídá každý návštěvník sám. V případě krádeže či poškození nepřebírá centrum zodpovědnost za vzniklou škodu.
 • Děkujeme vám, že dohlížíte na své dítě, aby svévolně nepoškozovalo vybavení centra, a před svým odchodem uložíte hračky na jejich místo.
 • Za mírný poplatek je možnost zakoupení kávy, čaje aj. dle aktuální nabídky. Po konzumaci občerstvení je povinností každého umýt po sobě a dětech nádobí, příp. se na společném úklidu dohodnout s ostatními.
 • Doprovodné osoby důsledně dbají na to, aby děti konzumovaly jídlo a pití pouze na místě k tomu určeném, mimo hernu.
 • Lékárnička první pomoci je k dispozici u maminky pověřené službou. Vynášení hraček nebo jiných předmětů z centra je zakázáno (případně je možné se dohodnout s provozní).
 • V centru i v celém prostoru Spolkového domu je přísně zakázáno rozdělávat jakýkoli oheň včetně svíček, kouřit, požívat alkoholické nápoje a jiné návykové látky. V  případě nebezpečí (např. požár) jsou návštěvníci centra povinni užít evakuační plán z objektu budovy, který je umístěn na chodbách budovy Spolkového domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám u nás příjemný pobyt :-).

 

Tento organizační řád nabývá platnosti 1. 1. 2014