Klub pěstounů / Klub Pavoučci / Klub dvojčat/ Podpůrná skupina pro kojící ženy

15.00 - 18.00

první čtvrtek v měsíci - klub pěstounů

druhý čtvrtek v měsíci - klub Pavoučci

třetí čtvrtek v měsíci - klub dvojčat

čtvrtý čtvrtek v měsíci - podpůrná skupina pro kojící ženy

Klub dvojčat: v Jablíčku se koná každý třetí čtvrtek v měsíci KLUB DVOJČAT a je tam vždy velmi veselo :-) máte dvojčata , vícerčata přidejte se k nám :-). Jedná se o setkávání rodičů, kteří měli to štěstí a dostali miminko rovnou 2x. Zatím, co si děti hrají, rodiče si vyměňují své starosti, radosti, postřehy i vychytávky při výchově.   JABLÍČKO – CENTRUM PRO RODINU, z.s.Jablíčko - centrum pro rodinu z.s.  
klub_pavoucci

Jsme jak malí pavoučci, noha, ruka všude sáhne, dohonit nás není snadné, domluvit se jak by smet, křehký je však ten náš svět.

KLUB PRO DĚTI S ADHD PAS A LOGOPEDICKÝMI VADAMI probíhá každý 2. čtvrtek v měsíci. Setkávání rodin s dětmi, co mají diagnostikované ADHD, ale i děti s podezřením. Pro děti s PAS - s poruchou autistického spektra a děti, co mají některou z logopedických vad, např. opožděný vývoj řeči a vývojová dysfázie. Nabízíme pravidelné setkávání pro rodiče a děti s těmito vadami. Příjemné posezení, kde mohou čerpat rady a nápady ostatních rodičů a využít velkou hernu pro děti. Součástí bude i soubor říkanek s pohybem pro menší děti. Pro starší bude k dispozici výběr z mnoha deskových her.

Podpůrná skupina pro kojící ženy

Kojení je vrozené, instinktivní chování. Je tou nejlepší výživou, jakou může miminko dostat, je to ale také ta nejlepší potrava pro jeho duši. Někdy však začátek nemusí být jednoduchý a ideální. Mohou se objevit potíže, které je ale možné řešit.   Uložit Uložit Uložit Uložit