Půjčování her

Cena půjčovného : 50,–/ týden                      Vratná záloha : 500,–/ hra

1)    Všechny hry je možné zapůjčit u služby v rodinném centru.

2)    Hra se půjčuje max. na 1 týden. Předplatitelé permanentek mají půjčení ZDARMA na 2 týdny.

3)    V zájmu klienta je předem si překontrolovat obsah her a nesrovnalosti nahlásit službě. V případě ztráty jakýchkoli dílů je povinností klienta tyto díly nahradit nebo uhradit náklady na zakoupení nové hry.

Seznam her: 

UBONGO

Ubongo

Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. Podobné tetrisu. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné barvy. 

2 – 4 hráči     věk : 8+       doba hraní  : 20´

ROLIT

Rolit

Vzrušující, napínavá a překvapivá hra do posledního okamžiku. Vaším úkolem je zabrat a udržet do konce hry co největší území.  Někdy se zdá, že beznadějně prohráváte, ale jedna dobře umístěná rolitka vše změní. Geniálně prostá, srozumitelná pravidla. Skvělá rodinná hra!

2 – 4 hráči       věk : 7+      doba hraní : 20´

MAKE ´N BREAK

make´n break

Stavební kameny pro dospělé? Nebo pro děti? V této rychle se rozvíjející hře musí hráči odkrýt a okopírovat uspořádání kostek  různé obtížnosti, dřív než uplyne čas. Při ulehčení pravidel hru dokáží hrát i děti od 5+

2 – 4 hráči        věk 7+          doba hraní : 30´

PINO SORTINO

Pino Ssortino

Nenávidíte nepořádek? A máte třeba doma malého nepořádníka? Stolní hra Pino Sortino  je takovým nesmělým pokusem, jak naučit i ty  nejmenší trošku pořádku. Hru zvládnou i menší děti od 3 let.

2 – 4 hráči            věk 4+        doba hraní : do 20´

VIVA  TOPO !!

viva topo!

Hra určená pro ty nejmenší milovníky stolních her. Čekají je čtyři myší rodinky, které se snaží dorazit do sýrového království. Ale cesta nebude jednoduchá. Během ní na ně totiž bude číhat hladov kočka. Čím větší kus cesty myšky urazí, tím více sýra  získají, ale vystavují se mnohem většímu nebezpečí…

2 – 4 hráči           věk 4+         doba hraní : do 20´ 

TURBULENTO

Turbulento

Hra pro ty nejmenší hráče. Námět je jednoduchý a přitažlivý právě pro ně. Setkají se totiž s tlupou zvířátek, které zrovna hrají hru na schovávanou v seně. A úkolem hráčů  je nejprve jim pomoci, ale  vzápětí  je odhalit. Děti si při této hře procvičují  motorické schopnosti i paměť .

2 – 4 hráči              věk 4          doba hraní : do 20´ 

DĚTI Z CARCASSONE

Děti z Carcassonne

Do ohrad a kurníků jsou vypouštěna domácí zvířata. A místní děti se celý den baví tím, že se snaží na místních cestách, loukách i v lesích pochytat vypuštěná zvířata a vrátit je zpět tam, kam patří. Hra Děti z Carcassonne tak představuje jednoduchou a rychlou zábavu pro děti všeho věku.

2 – 5 hráčů            věk 4+            doba hraní : do 20´ 

OSADNÍCI Z KATANU

Osadníci z Katanu

Budovat vesnice, stavět města, těžit suroviny…to samo o sobě není tak těžké. Ale jak uhájíte své panství před ničivými požáry, občanskými válkami nebo černými rytíři? Dokážete jej přebudovat na obchodní velmoc nebo raději vsadíte na sílu svého rytířstva? V této hře nemáte nic jisté a záleží jen na Vás, jakou strategii zvolíte, protože svět Katanu bývá nemilosrdný.

2 hráče         věk 10+        doba hraní : do 75´ 

OSADNÍCI Z KATANU junior

Osadníci z Katanu Junior

Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů. Piráti stavěli obytná doupata, obchodovali, proháněli se na rychlých lodích. Společně s papouškem Pogo se stanete vůdcem pravé pirátské skupiny. Vyhnete se řádění nebezpečného černého piráta? Stanete se pánem celého souostroví?

3 – 4  hráče        věk 6+           oba hraní : do 45´ 

BINGO

Bingo

Společenská hra pro více osob, plná napětí a zábavy.

větší společnost       věk 5+     doba hraní : do 30´

ACTIVITY originál

Activity

Pomocí pantomimy, kreslení nebo popisu hráči hádají předmět, který si zrovna vylosují na kartičce. A obvykle to není vůbec snadný úkol:-).

3 – 16  hráčů    věk 12+   doba hraní : 30´-70´ 

BLOKUS

Blokus

Velmi oblíbená strategická hra pro celou rodinu.Cílem hry je zabrat svými hracími kameny co největší plochu herního plánu. Buďte taktičtí! Blokujte své protihráče a přitom rozšiřujte své území! Každý kámen má jiný tvar, každý tah je významný a každá hra je jedinečná.

2 – 4  hráči         věk 7+          doba hraní : 20´ 

MONOPOLY světová edice

Monopoly

Oblíbená verze , tentokrát ze světových měst, součástí balení je i elektronické čtecí zařízení. To obsahuje novinku v podobě tlačítka aukce, které přináší do hry novou dávku vzrušení.Na cestách budujte domy, hotely a inspirujte se od světových staveb – od hliněných chýší po mrakodrapy.

 2 – 6  hráči        věk 7+       doba hraní : 60´- 120´ 

ŽIVOT – VRTOCHY OSUDU

život - vrtoch osudu

Nová elektronická hra, ve které máte nekonečně  mnoho životů! Pokaždé se můžete rozhodnout jinak a být tím, kým se vám zrovna zlíbí. Riskujte, vyzkoušejte novou profesi a prožijte svůj vysněný život. Čeká vás dobré i zlé, příjemná překvapení i zklamání, ale takový je život;-)!

2 – 6  hráči         věk 8+          doba hraní : 30´- 60´

DOSTIHY A SÁZKY

Dostihy a sázky

Cílem hry je co nejlépe zhodnotit svěřené finanční prostředky do nákupu koní z různých stájí. Peníze hráč dostává za to, že některý z protihráčů po hodu kostkou vstoupí na políčko jeho koně. Pokud kůň patří do stáje, kterou celý vlastní jeden majitel, poplatky se ještě zvyšují.

2 – 7  hráčů           věk 8+            doba hraní : 60´

Další hry, které jsou k dipozici :

SMART – zámecké schody                                                 

SMART – antivirus

SMART – na ledové kře

SMART – safari

Duhový závod

Královské rošády

Fauna

Carcassonne pro děti

Dračí srdce

Heckmeck z žížalek

Jambo

Šiki Miki

Bláznivá zoo

Bílé historky

LigrettoTime ´s up

Time ´s up junior

TRAKTOR – los gib gas

KUCHEN – CHAOS

Ovečka Shaun

RITTER TRENK

Úplný seznam her najdete přímo v rodinném centru Jablíčko.

 SchodyNa ledové křeDračí srdceKrálovské rošádyanti-virusSafariFaunaHeckmeckDuhový závodKuchen-ChaosŠiki MikiLigrettoRitter TrenkJamboBláznivá ZooTRAKTOR–los_gib_gas