Pro dospělé

GOSPEL

Pondělí 17,00 – 19,00

Rád/a zpíváš a nemáš s kým? Baví tě černošská hudba? Je jedno kolik ti je, přijď se mezi nás podívat a zazpívat si písně nejen z černošských kostelů. Nejsme sice profíci, ale užíváme si to :o).  Ukázka z našeho vystoupení zde.


CVIČENÍ PRO BACULKY

Úterý  18:30 – 19.30

Cvičení baculek pro radost s prvky Gold Zumby. S sebou pohodlné oblečení a obuv. Předcvičovat vám bude Dája.


ZPÁTKY DO FORMY

Čtvrtek 10.00 – 11.00

Dopolední cvičení pro maminky nejen na mateřské dovolené. Cvičení s vlastní vahou, důraz na hluboký stabilizační systém. Pohodlné oblečení a podložky s sebou. Hlídání v Jablíčku zajištěno.


JÓGA NA MÍRU

Čtvrtek 18.30 – 19.30

Cvičení vhodné i pro seniory. Jóga v kombinaci se zdravotní tělesnou výchovou. Cvičení probíhá v pomalém tempu. Nezatěžuje klouby, zvyšuje pružnost těla a zlepšuje celkový zdravotní stav.


VÝTVARNÉ DÍLNY PRO RODIČE 

Dílny neboli workshopy mohou navštěvovat maminky, tatínkové, babičky, dědečkové s dětmi i bez nich, záleží jen na vás. Vytváříme dárky, dekorativní předměty, nebo jen tak něco pro radost či pro mlsný jazýček. Náročnost je určena spíš pro dospělé (děti mohou zatím bez omezení okupovat hernu), ale pokud máte tvořivé dítko, není problém nechat tvořit je a pomáhat mu. Dílny se vztahují k aktuálním tématům a svátkům, které budou daný měsíc aktuální.


RODINNÉ AKCE

Není mnoho příležitostí pro rodiny s dětmi, aby trávily čas pohromadě ve společnosti, zvláště v extrémně dlouhé jablonecké zimě. Proto pro vás připravujeme setkávání celých rodin u různých příležitostí- Masopust, vítání jara, maškarní, podzimní slavnosti, Mikulášská, vánoční besídka a jiné ….


RODINNÉ OSLAVY

V rodinném centru je možné pořádat oslavy, setkání, schůzky uzavřené skupiny atd.  pro libovolný počet osob.  Objednavatel hradí pouze náklady na provoz.