Hravé dopoledne

Hravé dopoledne je určeno pro rodiče s dětmi a probíhá každý všední den od 9.00 do 12.00 hodin. Děti si v přítomnosti ostatních vrstevníků zvykají na kolektiv a učí se díky vzorům v herně novým dovednostem. Rodiče se navzájem sdílejí, navazují nová přátelství a odpočinou si tak od stereotypu doma.

Každý den je i trochu jinak zaměřen:

ÚTERÝ: Návštěvy psycholožky. Upřesnění v aktuálním měsíčním programu.

Úterý: Od 9.50 do 10.30 hodin probíhá cvičení rodičů s dětmi – je určeno pro děti od 1–3 let, cvičení na míčích, opičí dráha, říkanky s pohybem a tanečky. Cena 50,- Kč.

Středa a čtvrtek: Tématické přednášky na aktuální témata. Seznam přednášek najdete v měsíčním programu. Přednášky jsou zdarma!

 Pátek: Hudebně-výtvarný kroužek. Kroužek je rozdělen na dvě části, děti si vytvoří svá první výtvarná díla za pomocí různých materiálů a v druhé části si zazpívají za doprovodu kláves, naučí se nové písničky. Pro děti od 2 let. Cena 60 Kč

Zpívání_Jablíčko

Účastnit se aktivit jednotlivých dnů není povinné, a tak ti, kteří si chtějí jen pohrát a odpočinout, mohou přijít kdykoliv :-).

V nabídce máme i permanentky: na půl roku/1.000,- Kč a rok/1.800,- Kč.  Po jejím zakoupení můžete po uvedenou dobu chodit do Jablíčka v rámci hravého dopoledne každý den.