Pro děti

HRAVÉ DOPOLEDNE S PROGRAMEM PRO NEJMENŠÍ

Pondělí až pátek  9.00 – 12.00h

Děti si pohrají, zatančí si a zacvičí, naváží první přátelské styky, jenž jsou skvělou přípravou na vstup do MŠ. Maminky si zatím odpočinou a popovídají u čaje či kávy.

Součástí hravého dopoledne jsou od 10.00 do 11.00

Pondělí – návštěvy psycholožky

Návštěvy psycholožky. Upřesnění v aktuálním měsíčním programu.

Úterý cvičení rodičů s dětmi

pro děti od 1 – 3let, cvičení na míčích, opičí dráha, říkanky s pohybem, tanečky, cena 50,- Kč

Středa  přednášky

Témata jako výchova dětí, efektivní komunikace, finanční gramotnost, duševní odolnost, zdravý životní styl, aneb vše, co se vám může hodit:-). Které přednášky jsou aktuální najdete v měsíčním programu

Čtvrtek – cvičení maminek

Dopolední cvičení pro maminky nejen na mateřské dovolené. Cvičení s vlastní vahou, důraz na hluboký stabilizační systém. Pohodlné oblečení a podložky s sebou. Hlídání v Jablíčku zajištěno.

Pátek hudebně-výtvarný kroužek

Kroužek je rozdělen na dvě části. Nejdřív děti tvoří svá první výtvarná díla za pomocí různých materiálů, učí se držení tužky, malují štětci, lepí a stříhají nůžkami. V druhé části si děti zazpívají za doprovodu kláves, učí se nové písničky, naše lektorka se skvělým vztahem k dětem si s vaší ratolestí zacvičí, zatancuje. Kroužek je dobrou přípravou na vstup dětí do MŠ.

Pro děti od dvou let


RUČNÍ PRÁCE – UČÍME SE S BABIČKOU

Úterý 16:30 – 18:00

Budeme se učit ruční práce, které se již moc nevidí. Jako například háčkování, vyšívání, pletení atd. Kroužek je určen pro děti od 6-ti let a pro všechny co se chtějí něco naučit.


VÝTVARNÝ KROUŽEK

Středa 15.30 – 16.30

Děti se seznamují s různými druhy materiálu a technikami se kterými se běžně nesetkávají. Vyzkouší si např. kašírování, koláže, škrobová technika s dokresbou suchým pastelem, efekt dripink, prostorová tvorba, aj. Do práce dětí zasahujeme jen nepatrně, každé dílo je originál.

Pro děti 3-7 let


VESELÉ TANCOVÁNÍ

Středa 17.00 – 18.00

Tancování pro kluky a holky.  Tancujeme bez tatínků a maminek. Začínáme 20. 1. 2016.  Poplatek 50,- Kč

Pro děti 3-5 let


KLUB PAVOUČCI

2. čtvrtek v měsíci 15.30 – 18.00

KLUB PRO DĚTI S ADHD PAS A LOGOPEDICKÝMI VADAMI. Setkávání rodin s dětmi, co mají diagnostikované ADHD, ale i děti s podezřením. Pro děti s PAS – s poruchou autistického spektra a děti, co mají některou z logopedických vad, např. opožděný vývoj řeči a vývojová dysfázie.


KLUB DVOJČAT

3. čtvrtek v měsíci 15.30 – 18.00 hodin

Máte dvojčata, trojčata,….? Přijďte se podělit o své radosti i starosti, děti vezměte sebou:-).


PODPŮRNÁ SKUPINA PRO KOJÍCÍ ŽENY

4. čtvrtek v měsíci  15.00 – 17.00

Je určena pro každou maminku, která má zájem se dozvědět co nejvíce o kojení. Skupinu vede laktační poradkyně Iva Klímová. Cena 50 Kč.

Pro děti 3-7 let